MILOVNÍCI ZDRAVÉHO ŽIVOTNÉHO ŠTÝLU

Lekári, výživoví poradcovia, rodičia, deti , kamoši ( ak nám napíšeš) a predovšetkým ľudia budujúci komunitu okolo fit akadémie!

ZAKLADATELIA FITAKADEMIA.SK

ACH JAJ, EŠTE SME ZABUDLI SPOMENÚŤ ČO ĎALŠIE SME VYVIEDLI!

  • Sme tvorcovia viacerých fitness projektov zameraných na zdravý životný štýl
  • Zakladatelia najväčšej komunity v oblasti smoothie nápojov na Slovensku a v Česku
  • Tvorcovia slovenského knižného bestselleru 107 neodolateľných smoothie receptov
  • Spolupracujeme s rôznymi doktormi, výživovými poradcami a ďalšími expertami, ale to už asi vieš:)
  • Zamilovali sme sa do cestovania. To je ale prekvapko!

Teší nás, voláme sa Michal a Petra 

AUTORI, LEKTORI ČI TVORCOVIA NAŠICH PRODUKTOV

MUDr. Igor Bukovský, PhD.
MUDr. Igor Bukovský, PhD.

Téme zdravšieho a rozumného stravovania a využitia výživy v prevencii a liečbe ochorení sa venuje viac ako 26 rokov. Je autorom stoviek populárno – náučných článkov, rozhlasových programov, televíznych vystúpení a trinástich kníh, ako napríklad Plán B – 30-dňový manuál zdravého chudnutia, Návod na prežitie pre ženu či kuchárske knihy Hneď to bude a Sendviče na zdravie! Môžete ho poznať z televízie markíze ako stáleho hosťa rannej relácie teleráno.

MUDr. Kamil Bezděk
MUDr. Kamil Bezděk

Nutričný špecialista nemocnice a komplexného onkologického centra Nový Jičín. Lektor kurzov pre výživových poradcov a aktívny športovec.

Ing.Libor Javro
Ing.Libor Javro

Zakladateľ výživového štúdia ktorého cieľom je vytvárať svojim klientom profesionálne individuálne výživové plány, pomocou ktorých budú môcť dosiahnuť pokrok v chudnutí, zdraví alebo športe. Môžete ho poznať z televízie markíza.

Mgr. Martin Čupka
Mgr. Martin Čupka

Certifikovaný poradca pre optimálnu a športovú výživu, diplomovaný lektor a školiteľ individualizovaného prístupu ku vlastnému telu. Člen Aliance vyživových poradců ČR, certifikovaný kondičný tréner a športovec.Môžete ho poznať z televízie markíza či z reklamy na smoothie mixér.

Rastislav Bagita
Rastislav Bagita

Oblasť zdravia a športu ho zaujala po osobnom úspechu redukcie 25 kg telesnej hmotnosti. Rozhodol sa rozšíriť a odovzdať svoje vedomosti širokej verejnosti, aby mal každý možnosť dosiahnuť svoj ciel a cítiť sa dobre.

Ing. Petra Pavúková
Ing. Petra Pavúková

Nutricionistka, odborníčka na zdravú, klinickú výživu a redukciu hmotnosti, zakladateľka spoločnosti Healthy Way. Pomáha ľuďom zbaviť sa nezdravých návykov a dosiahnuť ideálnu hmotnosť a pevné zdravie, aby si mohli s ľahkosťou užívať život, ktorý si zaslúžia.

Bc. Jana Pastrnáková
Bc. Jana Pastrnáková

Zakladateľka výživového štúdia Vitamine, milovníčka pohybu a tanca, ktorá žije to, čo učí.

Štěpánka Procházková
Štěpánka Procházková

Od roku 2006 pracuje ako akreditovaný výživový poradca. Je majiteľkou šiestich centier na chudnutie a prevenciu obezity. Venuje sa prednáškovej činnosti, publikuje články, pracuje na projektoch v oblasti chudnutia a spolupracuje aj s lekármi.

Ing. Hana Střítecká Phd.
Ing. Hana Střítecká Phd.

Vysokoškolský pedagog a lektor kurzov pre výživových poradcov. Odborný garant a spolutvorca kritérií „čteme etikety za vás“ občianského združenia Zdravá potravina, z.s..

Martin Chudý
Martin Chudý

Profesionálny športovec, konzultant pre optimálne zdravie a výživu, kterého životnou misiou je pomáhať ľudom vytvárať si návyky pre dobré zdravie.

Mimi Pelikán
Mimi Pelikán

Healthy lifestyle blogerka, cestovateľka a podnikateľka. Momentálne žije na Indonézskom ostrove Bali a prináša inšpiráciu mnohým ženám.

Ing. Daniela Rau
Ing. Daniela Rau

Vyštudovala vysokú školu Chemickotechnologickú so zameraním na potravinárstvo. V súčasnosti píše blog o osobnom rozvoji a zdravom životnom štýle a je autorkou kuchárskej knihy Zdravé desiate nielen pre deti.

Jana Earl
Jana Earl

Jana Earl, osobný tréner a odborník na výživu certifikovaný prostredníctvom Health Sciences Academy vo Veľkej Británii. Neverí na krátkodobé diéty a rýchle "opravy" a jej cieľom je pomôcť čo najviac ľuďom, aby pochopili, že fitness a zdravý životný štýl je naozaj pre každého a dokáže urobiť zázraky.

Eva Beníšková
Eva Beníšková

Výživová poradkyňa, ktorá v roku 2010 zvíťazila v teste výživových poradcov v MF Dnes a ČT. Svoje znalosti sa snaží neustále rozširovať o nové oblasti – výživa detí, tehotných a kojacích matiek, športovcov, diabetikov, celiatikov.

MÁŠ ZÁUJEM O SPOLUPRÁCU?

Ak máš záujem prispievať na blog fit akadémie , podielať sa na tvorbe kvalitných a známych produktov, pridať sa medzi ďalších expertov, zviditeľniť sa, tak nás neváhaj kontaktovať. Pošli referencie, popíš skúsenosti, odbornosť a naša asistentka ťa bude obratom kontaktovať :))